Kerch | KONTAKT
Kerch.pl - Stawiamy na kreatywność, dynamikę rozwiązań i zaangażowanie na każdym etapie pracy. Tworzymy produkty z należytą dbałością, starannością. Mamy indywidualne podejście do każdego klienta. Gwarantujemy wysoką jakość naszych produktów, precyzję ich wykonania oraz obsługę każdego klienta na najwyższym poziomie.
Kerch.pl
127
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-127,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-10.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive

Administratorem Państwa danych osobowych jest PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWE OLBUT Aleksander Dudek z siedzibą przy ul. Królowej Jadwigi 42, 42-300 Myszków. Państwa dane będą przetwarzane jedynie w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to jest konieczne do obsługi tego zapytania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Podane dane nie będą udostępniane innym podmiotom. Mogą Państwo również wnieść skargę do organu nadzorczego. Podstawa prawna: przetwarzanie jest niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą.

FIRMA
Kerch producent i dostawca towarów
z kategorii dom i ogród. Stawiamy na kreatywność, dynamikę rozwiązań…
PRODUKTY
Tworzymy produkty z należytą dbałością, starannością. Gwarantujemy wysoką jakość naszych produktów…
WSPÓŁPRACA
Podejmując współpracę, staramy się o nawiązanie wzajemnie korzystnych relacji
z naszymi klientami budując…
KONTAKT
Masz pytania dotyczące któregoś z naszych produktów lub współpracy z firmą Kerch? Skontaktuj się z nami…